top of page

Diğer Etkinlikler / Other News from AIMA

erol erdinç.jpg
_DSC3945.JPG

Konser/Concert: Erol Erdinç Trio

June 11, 2022

Yıldızlar Altında Jazz Konseri ile yaza "merhaba" dedik. 

Prof. Erol Erdinç, Burak Karaağaç ve CerenTemel'den oluşan Erol Erdinç Jazz Trio AIMA bahçesinde müzikseverlere güzel bir konser verdi. 

AIMA'ya destek amaçlı konserde program caz standartları ağırlıklıydı.  100 kişiyi aşkın dinleyicimize konser sonrası minik ikramlar sunuldu.  

 ------------------------------------------------------------------------------------

Erol Erdinç Trio were in Ayvalık for a sunset jazz concert that took place at AIMA's enchanting garden. 

Prof. Erol Erdinç, Burak Karaağaç and CerenTemel performed a program that comprised mostly of jazz standards that we all know and love.  The evening ended with a fundraiser cocktail. 

Seminer/Seminar: Müzisyenlerin Meslek Hastalıklarını Önlemek Mümkün/
Musicians' Occupational Health Problems are Preventable

May, 28, 2022

Amerikan Hastanesi'nin 5 değerli uzmanı AIMA liderliğinde MSGSÜ Oditoryumunda müzisyen hastalıklarının önlenmesi,

tanısı ve tedavisi konusunda tüm gün süren bir seminer ve çalıştayda konservatuvar öğrencileri ve öğretmenleri ile bir araya geldi.  

Vehbi Koç Vakfı ve Koç Healthcare sponsorluğunda gerçekleşen seminerde Prof. Dr. Eftal Güdemez, Prof. Dr. Yaprak Ataker, Dr. Elif Altuğ, Fizyoterapist Sibel Cömert Ece ve Psikolog Şebnem Dural katılımcılara çok değerli bilgiler verdiler. 

------------------------------------------------------------------------------------

A group of doctors and experts from the American Hospital were at MSGSÜ Auditorium for a full day seminar on prevention, diagnosis and treatment of musician related health problems.

Vehbi Koç Foundation & Koç Healthcare were the sponsors for the event that Prof. Dr. Eftal Güdemez, Prof. Dr. Yaprak Ataker, Dr. Elif Altuğ, Fizyoterapist Sibel Cömert Ece ve Psikolog Şebnem Dural organised together with AIMA.  ​

bottom of page